
Funkció:
● A fény 15-fokban állítható szöge. falra vagy mennyezetre szerelhető. A LED elforgatható és foroghat, hogy ott világítson, ahol a leginkább kívánatos, így ideális ferde mennyezetekhez.
● 3-órás munkanap, élettartam 36,000 óra.
● Lágy megvilágítást biztosít, amely kényelmessé teszi az éjszakai tévénézést, és visszaadja a természetes fényt, amely védi a szemet és jobb olvasni.
● A szög megváltoztatható a szemkontaktus által okozott szédülés elkerülése érdekében.
● Ideális előterekben, nappalikban, hálószobákban, fürdőszobákban, konyhákban, vitrinekben, bolti vitrinekben és egyéb beltéri díszvilágításban való használatra.
Leírás:
| Erő: | 12W |
| Sugárzási szög: | 30 fok |
| CRI: | Ra több mint 90 |
| Lyuk méret: | Φ60-65mm/Φ80-85mm |
| Vízálló fokozat: | IP65 |
| Méret: | nyílás 60mm/80mm |
| Anyag: | Alumínium |
| méret: S: | 72x80mm/L: 92x93mm |
Leírás:
Süllyesztett vízálló mélysugárzó 12W mennyezeti spotlámpa Modern vízálló lámpa beltéri konyhához nappali zuhany
Termék kép:






A csomag egy ledet tartalmaz. Rejtett mélysugárzó
Csak a fent említett csomagolóanyagot tartalmazza; más termékek nem.
Megjegyzés: A különböző kijelzők és fényviszonyok miatt a képen látható elem színe kissé eltérhet a ténylegestől. plusz /- 1-3 cm mérési hiba megengedett.

