
Termékjellemző:
1. IP65 víz- és porálló zuhany- vagy fürdőszobai lámpatest, tökéletes nedves helyekre, megvilágítja a fürdőszobát és a zuhanyzót, valamint más nedves helyeket. Kivágás: 3 hüvelyk, tükröződésmentes, semleges enyhe fény: 3000K, sugárzási szög: 45 fok (kondenzátor).
2. Ha az IC belső hőmérséklete meghaladja a 150 fokot, a meghajtó automatikusan kikapcsol. A lámpatestbe épített vágógomb megakadályozza a túlmelegedést. az otthoni tüzek és a forró világítótestek miatti túlmelegedés megelőzése. Az egységeket kifejezetten szigetelt tetőterű mennyezetbe történő beépítésre tervezték és tesztelték.
3. Az egység le van zárva; így nem lesz hőprobléma vagy energiapazarlás. A levegő nem juthat a mennyezet fölé. FÉNYTEHETŐ: A fényerő-szabályozási tartomány 5–100 százalék, azonnal bekapcsol, nincs szükség villogásra, zümmögésre vagy leállásra. Ha egy vagy több lámpatest egy LED-es fényerő-szabályozó kapcsolóhoz van csatlakoztatva, az alsó világítás szabályozható.
4. Gyors, egyszerű és biztonságos telepítés; rugós rögzítő kapcsok segítségével helyezték be egy 3-hüvelykes kivágási lyukba. A masszív alumínium ház garantálja a korrózióállóságot és a kiváló hőelvezetést az alumínium lámpatestben/csatlakozódobozban; finom, vékony LED.
| Szín | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Anyag | Alumínium ötvözet plusz PC |
| Sugárzási szög | 120 fok |
| Bemeneti feszültség | 85-265V |
| Watt | 5w/7w/9w/12w/15w/20w/25w |
| LED chip | Epistar / SMD2835 |
| Fényes hatásfok | 120lm/W |
| Garancia | 5 év |
Részlet kép:







