
Termékjellemző:
1. Alacsony profil – A karcsú kialakítás kiválóan alkalmas minimális távolságot igénylő alkalmazásokhoz, így ideálisak apró otthonok, lakóautók, csónakok, teherautók és lakóautó utánfutók számára.
2. Teljes alumínium – rozsdamentes klipekkel és megmunkált fémmel az ideális hőelvezetés és korrózióvédelem érdekében
3. Szabályozható – Kompatibilis a 12 V-os dimmerrel, így bármilyen eseményhez állítható a fényerő.
4. CRI 90 plus, egyenletes fény – magas színvisszaadású LED-del és átlátszatlan lencsével az optimális fényeloszlás érdekében, valódi színeket mutat
5. Süllyesztett rögzítés - Ütésálló, nagyon karcsú, süllyesztett tartó rugós kapcsokkal; A világítótest a szekrényhez vagy a mennyezethez simul.
| Színhőmérséklet (CCT) | 6000K (nappali riasztás) |
| Watt | 6W 9W 12w 15w 20w 25W |
| Alkalmazás | Nappali |
| Tervezési stílus | Modern |
| Élettartam (óra) | 50000 |
| Különleges tulajdonság | Fényerő-szabályozó kapcsolóval, LED-del, alacsony profillal |
| Feszültség | 12 Volt |
| Lámpa fényáram (lm) | 160lm/w |
Részlet kép:





