
Termékjellemző:
1. Új építés és felújítás A hagyományos mennyezeti világítótestekhez képest a Miootly LED Lights Design süllyesztett világítása szabadabban tisztázza a helyiséget, és elegáns, modern megjelenésű.
2. Egyszerű telepítés: A legtöbb alapvető javítási ismeretekkel rendelkező ember könnyen beépítheti a süllyesztett lámpákat. Készítsen elő egy nyitási helykártyát és használati útmutatót referenciaként.
3. Garantált elégedettség: Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a legjobb termékeket és szolgáltatásokat nyújtsuk minden ügyfelünknek. Minden termékünkre 100 százalékos elégedettségi garanciát vállalunk. Ha bármilyen okból nem elégedett, forduljon hozzánk bizalommal.
| Erő | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Szín | Fehér vagy testreszabott |
| Feszültség | 85-265V |
| Anyag | Alumínium |
| Fényforrás | SMD2835 |
| Alkalmazás | Beltéri kereskedelmi háztartás |
| Garancia | 5 év |
| Üzemi hőm | -20℉-50℉ |
Részlet kép:







