Leírás
A szálláslekérdezés elküldése
jellemző:
- Élettartamának és tartósságának biztosítása érdekében a Farm Animal Light a lehető legjobb minőségű anyagokból készült.
- A Farm Animal Light külön állítható fényerőszintjének köszönhetően ideális megvilágítást biztosít bármely istállóban vagy istállóban.
- Ennek az élvonalbeli terméknek az a célja, hogy fokozza állatai kényelmét és jólétét, hozzájárulva ezzel az egészségi állapot és a teljesítmény javításához.
Specifikáció:
| Hatalom | 9W 18W 23W 25W |
| Méret | 60cm 120cm 150cm |
| Színhőmérséklet (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Fényhatékonyság (LM/W) | 140LM/W |
| Színvisszaadási index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | IP67 |
| Anyag | Alumínium Body+ PC borítás |
| Bemeneti feszültség (V) | 85-265V AC |
| Szabályozható | Triac és 0-10V fényerőszabályzó |
| Élettartam (óra) | 50000 |
| Garancia | 5 év |
| Led chip | Episztár 2835 |
| Funkció | villódzásmentes |
Részletes képek:





Használat:

A legújabb Farm Animal Light technológiát alkalmazva javítja az állomány általános teljesítményét, valamint a tejtermelést.
Rólunk:


Csomagolás és szállítás:

