jellemző:
1. A szarvasmarhafarm-lámpát azzal a szándékkal fejlesztették ki, hogy javítsák a tehenek jólétét-és a tejtermelést.
2. Az egyedülálló lámpa a napsütéshez hasonló természetes megvilágítást kínál, amely aktívságra ösztönzi a teheneket, és segítséggel segít fenntartani cirkadián ciklusukat.
3. Az energiafogyasztás szempontjából hatékony LED technológia segít minimalizálni az energiaköltségeket, miközben biztonságos és kellemes légkört teremt az állomány számára.
Specifikáció:
| Hatalom | 9 W / 18 W / 23 W / 25 W |
| Méret | 60 CM / 120 CM / 150 CM |
| Színhőmérséklet (CCT) | 2600-2800 K, 3900-4200 K |
| Fényhatékonyság (LM/W) | 140 LM/W |
| Színvisszaadási index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | IP67 |
| Anyag | Alumínium Body+ PC borítás |
| Bemeneti feszültség (V) | 85-265V AC |
| Szabályozható | Triac szabályozható és 0-10V szabályozható |
| Élettartam (óra) | 50000 |
| Garancia | 5 év |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Funkció | villódzásmentes |
Részletes képek:





Használat:

Rólunk:
A Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. egy jól ismert vállalat, amely csúcstechnológiás termékeket, köztük LED-es világítási termékeket tervez, fejleszt, gyárt és értékesít. Az üzem, ahol dolgozunk, 2010-ben nyílt meg Shenzhenben.
A címünk
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kína
E--mail

Árajánlatért forduljon hozzánk
Csomagolás és szállítás:

