Leírás
A szálláslekérdezés elküldése
A termék jellemzői:
1. Továbbfejlesztett távirányító: Tökéletes szállodai medencékhez, akváriumvilágításhoz, medencevilágításhoz és sok más alkalmazáshoz, mivel akár 200 láb hatótávolságú vezérléssel rendelkezik. Ezt akkor is megteheti, ha távol van a medencétől és irányítja a lámpákat.
2. Kiváló minőségű alkatrészek: A medencekörte mérnöki minőségű ABS-ből készül, lehetővé téve a precíz hőelvezetést. Ezenkívül IP85 vízálló kialakítással büszkélkedhet, amely megbízható működést és hosszú élettartamot garantál.
TermékKülönleges:
| Erő | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Színhőmérséklet (CCT) | 3000-6000K |
| Fényforrás | VEZETTE |
| Támogatás Dimmer | Igen |
| Világítási megoldások szolgáltatása | Projekt telepítés |
| Élettartam (óra) | 50000 |
| Bemeneti feszültség (V) | AC/DC 12V/24V |
| Lámpa fényáram (lm) | 120 lm/w; 140 lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Üzemi hőmérséklet (fok) | -20~45 |
Részletes képek:




Használat



