TermékSpecifikáció:
| LED típus | SMD2835 |
| LED-mennyiség méterenként | 240 led/m |
| Üzemi feszültség | DC12V / 24V |
| Hőmérséklet Szín | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Méterenkénti teljesítmény | 4.8W/m - 9.6W/m |
| CRI | 70 / 80 / 90 |
| Fényerő méterenként | 1440-1560LM/Menter |
| Csík szélessége | 5mm / 6mm / 8mm / 10mm |
| Vágási lépés | 25mm / 50mm |
| IP minősítés | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
termékkulcs technológiák

A vízálló 8 mm-es LED szalagfényben lévő LED izzók kevesebb energiát fogyasztanak, és tovább tartanak, mint más típusú világítás. Ezekkel a LED-ekkel még évekig élvezheti az erős fényt, amely akár 50 000 órát is bír. A lámpák folyamatos, erős fényt adva melegnek és szívesen látják a helyiséget.
Ezt a LED szalagos lámpát nagyon könnyű felállítani, mert tapadós hátlapja van. Csak húzza le a papírt, és ragassza fel a fénycsíkot bármilyen tiszta, száraz felületre. Könnyedén vághatja a szalaglámpát a megfelelő hosszúságúra, így a megfelelő fénymennyiséget kaphatja meg szobájába. A vízálló 8 mm-es LED szalaglámpa a legjobb választás az építészeti jellemzők kiemelésére, a szekrények megvilágítására vagy a külső terasz szép ragyogására.

Használat


Cégünk
A Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. 2010-ben alakult. Ez egy nemzeti csúcstechnológiai vállalkozás, amely integrálja a tervezést, a K+F-et, a bel- és kültéri világítástechnikai termékek gyártását és értékesítését, valamint OEM, ODM-et is végez.





