
Termékjellemző:
1. Új kialakítást fogadtak el, amely lehetővé teszi a fény színhőmérsékletének 3000K (meleg fehér), 4000K (hideg fehér) vagy 5000K (nappali fény) beállítását.
2. Ez a tok nélküli LED-es süllyesztett lámpa IC minősítéssel, ETL és Energy Star tanúsítvánnyal, valamint UL tanúsítvánnyal rendelkezik a kábelkivezetéshez. A csatlakozódoboz hővédett, mivel érintkezésbe kerülhet a mennyezeti szigeteléssel.
3. A nagyobb lumen fényerejű és kevesebb elektromos árammal rendelkező LED chipek új generációját használják a széles látószögű led mélysugárzókban. Akár 88 százalékot is megtakaríthat az energiaköltségeken egy 1050LM-el, mert 12 Wattot fogyaszt, ami egy 110 W-os izzólámpának felel meg. Tetszett LED-üveg, amely karc- és tükröződésálló.
4. Az alacsony profilú süllyesztett világítás új tervezéshez és utólagos felszereléshez egyaránt megfelelő. A tetőhöz való rögzítéséhez használjon rugós kapcsot. A megvalósítás gyorsan és gond nélkül befejezhető.
5. Ultravékony test, 5 százalékról 100 százalékra sima fényerő-szabályozás, kompatibilitás a fényerő-szabályozók többségével, megfelelő nedves hely, és számos követelménynek megfelel az olyan alkalmazásokban, mint a konyha, nappali, hálószoba, fürdőszoba, munkahely, közös helyiségek és más nehezen elérhető helyeken.
| Watt | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Bemenet (AC) | 120V |
| Anyag | Alumínium ötvözet plusz PC |
| Kivág | 80 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Színvisszaadási index | >90 |
| Specifikus felhasználások | Konyha, erkély, fürdőszoba, hálószoba, otthon |
| Sugárzási szög | 120 fok |
Részlet kép:







