
Funkció:
● Nagyon vékony ház
● Alacsony beépítési mélység
● Magas fényhatékonyság
● Akár 60 százalékos energiamegtakarítás (a CFL-lámpákat használó lámpatestekhez képest)
● Nagyon homogén fény
● Funkcionális kialakítás
● Könnyű telepítés gyors csatlakozással (csatlakozódoboz nyomóvezetékes csatlakozóval a szerszám nélküli csatlakoztatáshoz)
● Egyszerű telepítés az integrált illesztőprogramnak köszönhetően
Leírás:
| Feszültség | 220-240V |
| Watt | 18W |
| Átlagos élettartam | 30, 000 óra (L70) |
| Sugárzási szög | 120 fok |
| Színhőmérséklet | 6500K (nappali fehér) |
| Fényáram | 1530lm |
| Garancia | 3 év |
| CRI | >80 |
Leírás:
BENWEI kerek paneles led, 6500K nappali fehér színben: lapos mélysugárzó integrált meghajtóval, kerek forma. Közvetlen helyettesítő a CFL lámpákkal ellátott mélysugárzókhoz. Ideális megoldás ott, ahol a mennyezeti üregek korlátozottak, de nagy fényáram szükséges. 210 mm-es kivágás.
Termék kép:







K. Felforrósodnak a LED-ek?
V. Az izzólámpás és halogénlámpás világítás egyik legnagyobb problémája az, hogy az elektromos energiát nem hatékonyan alakítják fénnyé. A bevitt villamos energia több mint 90 százaléka hővé alakul. Amint azt már tudja, a LED-ek sokkal hatékonyabbak, és akár 90 százalékkal kevesebb áramot fogyasztanak hasonló fénykibocsátás érdekében. Következésképpen a LED izzók sokkal hidegebben működnek, mint a hagyományos izzók, bár tapintásra felmelegednek.

