
Funkció:
● Jó fényerő (200 lm), 20 W csere
● Hűvös-nappali meleg – Színhőmérséklet, magas CRI (80 felett)
● Kiváló minőségű, nagy fényerejű Epistar 15x SMD2835 LED chip
● 85 százalékos energiamegtakarítás, alacsony energiafogyasztás (3 W)
● 5 év! Garancia, Hosszú élettartam (több mint 30.000 óra), CE, RoHS
● Villogásmentes LED
Leírás:
| ELÉRHETŐ SZÍN HŐMÉRSÉKLETEK | Hűvös-nappali-meleg |
| Fényáram | 200lm |
| TELJESÍTMÉNY | 3W |
| ALJZAT TÍPUS | Panel |
| DIMMÁLHATÓ | Igen |
| TERMÉK SZÍNE | fehér |
| CRI | 83 |
| LUMEN TELJESÍTMÉNY | 67lm/w |
Leírás:
Egyenértékű egy régi, 20 W-os izzólámpával, hasonló fényerőt biztosít a teljesítmény körülbelül 8-a használatával. Ez a kerek, szabályozható LED paneles lámpa 85 százalékkal kevesebb energiát fogyaszt, mint az eredeti régi izzó, és 30-szor tovább bírja. Ezenkívül a hagyományos energiatakarékos készülékekkel ellentétben ez a LED lámpa nem tartalmaz higanyt, és azonnal bekapcsol. A kiváló minőségű, nagy fényerejű Epistar 15x SMD2835 LED chipnek köszönhetően ez a panel LED lámpa a régi 20 W-os lámpa egyik legjobb alternatívája. Szabályozható.
Termék kép:







