
Termékjellemző:
1. A csatlakozódobozos távirányítós mennyezeti mélysugárzók alacsony profilúak, és csak 2 hüvelyknél kevesebb helyet igényelnek, hagyományos ház nélkül
2. Válasszon a lágy fehér fénytől a nappali fehéren át az ultrafehérig beépített kapcsolóval: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
3. Insulation-Contact engedélyezett, ami azt jelenti, hogy használható mennyezeti szigeteléssel érintkezve. Engedélyezett beltéri és kültéri, nedves helyeken, például fürdőszobákban, tornácokban, garázsokban stb.
4. Könnyítse meg a teret 1350 Lumennel, és csak 18 Wattot fogyaszt, és akár 90 százalékot takarít meg az energiaköltségeken. Névleges 120 V AC, 60 Hz 5. A 100%-tól 5%-ig szabályozható funkció lehetővé teszi a fényerő beállítását, így bármilyen térben tökéletes, beleértve a konyhát, nappalit, hálószobát, előszobát, gardróbot, pincét stb.
| Erő | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Feszültség | 85-265V |
| Anyag | Alumínium |
| Fényforrás | SMD2835 |
| Garancia | 5 év |
| Színhőmérséklet (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Bemeneti feszültség (V) | AC220-240V 50/60HZ |
Részlet kép:






