
Funkció:
● IC Légmentes a szigeteléssel való közvetlen érintkezéshez.
● Úgy tervezték, hogy elférjen akár 2"-es sekély helyiségekben is.
● Megszünteti a lakhatási igényt.
● Az új építési alkalmazáshoz rögzítőlemezre vagy keretre van szükség.
● Az átalakítási alkalmazásokhoz nincs szükség további kiegészítőkre.
● A nedves hely lehetővé teszi a beltéri és kültéri használatát.
● CA 24. cím és ENERGY STAR kompatibilis.
● Tartalmazza a drivert és a Jboxot.
Leírás:
| Watt | 12W |
| Fényáram | 750 lm - 800 lm |
| Dimenzió | Ø 118 mm vagy 4,6 hüvelyk |
| Vágja ki a lyukat | Ø 105 mm vagy 4 hüvelyk |
| Színhőmérséklet | 3000K - 4000K |
| Anyag | Alumínium ház plusz PC burkolat |
| Sugárzási szög | 180 fokos fok |
| Bemeneti feszültség | 120V |
Leírás:
Ez a kerek, 6 wattos led paneles lámpa a gyors és egyszerű telepítéshez ház nélkül készült, új építési és átalakítási alkalmazásokhoz egyaránt. Ez az IC-besorolású lámpatest beltéren vagy kültéren is felszerelhető, és egyenletes, 700 lumen fénykibocsátást biztosít 3000K vagy 4000K-ban.
Termék kép:







Alkalmazások
Vékony alumínium panel alacsony mennyezeti alkalmazásokhoz.
Kimenet
Nagy fényerő egyenletes és tükröződésmentes fénykibocsátással.
Alkalmas
Lakossági bungaló, lakossági lakások, kis üzletek.

