jellemző:
- A Flat Panel Light No Flicker funkciót úgy tervezték, hogy stabil és egyenletes világítási élményt biztosítson villogás nélkül.
- Kiváló-minőségű anyagokkal és fejlett technológiájával ez a termék megbízható és hatékony világítási megoldást kínál bármilyen térben.
- Akár otthoni, akár irodai vagy kereskedelmi környezete hangulatát szeretné javítani, a Flat Panel Light No Flicker tökéletes választás a világos és kényelmes világításhoz.
Specifikáció:
| LED chip | Epistar / SMD2835 |
| IP minősítés | IP44 |
| Bemeneti feszültség | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Fényes hatékonyság | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Hatalom | 18W / 36W / 40W / 48W / 50W |
| Méret | 30 * 30 / 30 * 60 / 60 * 60 / 62 * 62 / 30 * 120 cm |
| Színhőmérséklet (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Támogassa a Dimmert | Triac szabályozható vagy 0-10V szabályozható |
| Anyag | Alumínium + PMMA |
| Nyalábszög | 120 fok |
| Keret burkolat | Fehér & Ezüst |
| Élettartam | 50000 óra |
| Garancia | 5 év |
Részletes képek:





Használat:

Élvezze a megszakítás nélküli és villódzásmentes{0} világítást a Flat Panel Light No Flicker segítségével.
Rólunk:
A Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. egy jól ismert vállalat, amely csúcstechnológiás termékeket, köztük LED-es világítási termékeket tervez, fejleszt, gyárt és értékesít. Az üzem, ahol dolgozunk, 2010-ben nyílt meg Shenzhenben.
A címünk
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kína
E--mail

Árajánlatért forduljon hozzánk
GYIK:
1. Mi a helyzet a garanciával?
V: 2/3/5 év garancia az Ön opcióira.
2. Mennyi ideig tart a minták és a nagy megrendelések szállítása?
V: A minták hozzávetőleges szállítási ideje 3-5 nap, tömeges megrendelés esetén 12-15 nap.
