Termékjellemző:
1. A süllyesztett világítás másik kiváló előnye egy kis konyhában, hogy kiemelheti a tér legjobb tulajdonságait. Hogy felhívja a figyelmet a gyönyörű szekrényekre vagy a szemet gyönyörködtető hátterekre, a süllyesztett világítás módosítható. Ezt úgy teheti meg, hogy barátságos és segítőkész munkahelyet hoz létre.
2. A süllyesztett világítás előnyös, mivel megvilágítja a munkaterületet anélkül, hogy akadályozná a látóteret. Sütés vagy főzés közben elegendő világításra van szüksége, amely nem villog, és nem hoz nemkívánatos árnyékokat. Mivel a lámpák a mennyezetbe vannak beépítve, a süllyesztett világítás tökéletes erre, mert egyenletesen megvilágítja az egész munkahelyet.
| Erő | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Szín | Fehér vagy testreszabott |
| Feszültség | 85-265V |
| Anyag | Alumínium |
| Fényforrás | SMD2835 |
| Sugárzási szög | 120 fok |
| UGR | <19 |
| Alak | Kerek |
Részlet kép:





