Leírás
A szálláslekérdezés elküldése

Termékjellemző:
1. Sokoldalú kialakítás: Mivel a szabályozható mélysugárzó karcsú és karcsú, könnyen felszerelhető alacsony mennyezetre és lejtős területekre.
2. A kiegészítő világítás ideális szállodai szobákban, lakóterekben, előcsarnokokban, étkező helyiségekben és konyhákban való használatra.
3. Sötét foltok csökkentése: Az állítható LED-es mélysugárzó használatakor általában nem vesz észre sötét foltokat az egyenletes fényszóródás miatt.
| Erő | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Fényáram | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Alkalmazás | Beltéri kereskedelmi háztartás |
| Garancia | 5 év |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Bemeneti feszültség (V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Power Factory (PF) | Nagyobb vagy egyenlő, mint 0.9 |
| Üzemi hőmérséklet (fok) | -20~40 fok |
Részlet kép:







