
Funkció:
● 3 év garancia
● Watt 12W kerek forma
● CE RoHS és TUV tanúsítás
● Mennyezeti LED lámpatestek alumínium kerettel, nagy értékű kivitelben
● Akár 50 százalékos energiamegtakarítás
● Lumen karbantartás 70 százalék felett 50,000 plusz órákban
● Mennyezetre vagy függesztékre szerelhető
● Az illesztőprogram PFC értéke legfeljebb 0,95 lehet.
● Nincs UV/IR sugárzás / Nincs RF interferencia
Leírás:
| Erő | 12W |
| CRI | 80 |
| Teljesítménytényező | 0.6 |
| Méret | Φ175*20mm |
| Frekvencia (hz) | 50/60HZ |
| Feszültség | 85-265V |
| Chip márka | Epistar |
| LED Chip | 2835 LED |
| LED mennyiség | 60 db |
| Világító (LM) | 950LM |
| Fényáram | 80LM/W |
| Színhőmérséklet (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Sugárzási szög (fok) | 180 fok |
| Garancia | 3 év garancia |
| Tanúsítvány | CE RoHS |
| Névleges élettartam (h) | 50 000 |
| Alkalmazások | Iroda Egészségügyi Kereskedelmi Folyosók Nappali |
Leírás:
A 12 wattos led paneles lámpa fényerőssége nem olyan magas, mint a LED-es síkpaneles lámpák hatékonysága. De ezek a lámpák még mindig nagyon szuperfényesek, 80-90 lumen/watton. ez egy kis teljesítményű, nagy lumen fényerejű panel, amely nagy energiamegtakarítást, fokozott környezeti jellemzőket és megnövelt élettartamot biztosít. A 12 W-os panelvilágítás nem ad zajt és nem bocsát ki UV-sugárzást. Különböző színeik vannak, például meleg fehér 3000 ezer, természetfehér 4500 ezer és nappali fény. 5500k-ért. A 12w-os led panellámpa fa mennyezetbe vagy falba szerelhető.
Termék kép:







Alkalmazások
Irodai világítás
Termelési terület
Raktár világítás
Éttermek
Kiskereskedelmi üzlet kijelző világítás
Szállítás
Alsószekrény világítás
Folyosó és előcsarnokok
