A termék jellemzői:
1. Cserélje le elavult világítótesteit ezekkel a nagy teljesítményű, karbantartást nem igénylő, 2x2 LED-es lapospanelű lámpákkal, hogy megtakarítsa energiaráfordításait, és élvezze a még sok éven át biztosított nagyobb fényerőt.
2. A poros környezet nem okozza a süllyesztett mennyezeti lámpák elhalványulását az idő múlásával, mivel a lámpatestben nincs rés, és IP40-es porálló. Mivel a 2x2-es troffer lámpatest beépített LED-ekkel rendelkezik, nincs szükség karbantartásra. Nem kell az izzót élettartama alatt cserélnie.
3. FOLYAMATOS VILÁGÍTÁS – Mivel ezek a LED-es mennyezeti lámpák LED-be vannak építve, nincs szükség csövekre vagy extra izzókra, hogy 50,000 órán keresztül működjenek. Ez azt jelenti, hogy nem kell gondolkodnia azon, hogy kicserélje őket minden olyan helyen, ahol évek óta használják őket.
TermékKülönleges:
| Watt | 36w/40w/45w/72w |
| Méret | 600*600, 300*1200, 600*1200 mm |
| Feszültség | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Vészhelyzeti idő | 90 perc / 180 perc |
| Borító | Tejes / Tiszta |
| Bázis | G13 / Integrált |
| Anyag | Alumínium plusz PC |
| RA | RA80 |
| Garancia | 5 év |
Részletes képek:





Használat




