Termékjellemzők:
1. A 95-ös vagy magasabb színvisszaadási index (CRI) esetén a LED baromfilámpák nagyon hatékonyak. A szabványos LED-lámpák CRI-je általában 80 tartományba esik.
2. A magasabb CRI megvilágítás mellett tartott tyúkok elhullási aránya jelentősen csökken, és egészségesebb és robusztusabb tojássárgákat adnak.
3. Gazdaságosabbak és ökológiailag előnyösebbek, mivel kevesebb energiát fogyasztanak, mint a hagyományos lámpák.
TermékSpecifikáció:
| Hatalom | 9W 18W 23W 25W |
| Méret | 60cm 120cm 150cm |
| Színhőmérséklet (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Fényhatékonyság (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Színvisszaadási index (Ra) | >95 |
| PF | >0.90 |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | IP65 IP67 |
| Anyag | Alumínium Body+ PC borítás |
| Bemeneti feszültség (V) | Triac szabályozható 220V AC vagy 110V AC, 0-10V szabályozható AC85-265V |
| Funkció | villódzásmentes |
Részletes képek:



Tesztjelentés:

Használat:


A LED baromfilámpák alkalmazkodóak és sokféle felhasználási területtel rendelkeznek. Felhasználhatók keltetőkben, más baromfifarmokban, valamint brojler- és tojótenyésztési műveletekben. A lámpák falra szerelhetők, felső lámpatestekbe szerelhetők, vagy közvetlenül egy adott tér fölé helyezhetők.
Csomagolás és szállítás:

