Termékjellemzők:
1. A 4 láb 18 W-os LED baromfilámpa energiatakarékossága az egyik fő előnye. A gazdálkodók sok energiát takaríthatnak meg, ha ezeket a lámpákat használják, amelyek sokkal kevesebb energiát fogyasztanak, mint a hagyományos izzók.
2. Ezek a lámpák sokkal tovább tartanak, ami azt jelenti, hogy a karbantartási költségek tovább csökkennek, mivel kevesebb izzót kell cserélni.
TermékSpecifikáció:
| Hatalom | 9W 18W 23W 25W |
| Méret | 60cm 120cm 150cm |
| Színhőmérséklet (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Fényhatékonyság (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Színvisszaadási index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | IP65 IP67 |
| Anyag | Alumínium Body+ PC borítás |
| Bemeneti feszültség (V) | Triac szabályozható 220V AC vagy 110V AC, 0-10V szabályozható AC85-265V |
| Élettartam (óra) | 50000 |
| Garancia | 5 év |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Funkció | villódzásmentes |
Részletes képek:



Tesztjelentés:

Mi különbözteti meg a 4 lábos, 18 wattos LED-es baromfilámpát más típusú világítástól?
Egyszerűen fogalmazva, ez a fajta világítási rendszer kifejezetten csirkeházakban való használatra készült. A LED-lámpák ragyogó fehér fényt hoznak létre, amely nagyon hasonlít a természetes nappali fényhez, ellentétben a hagyományos fluoreszkáló izzókkal. Kimutatták, hogy ez javítja a madarak általános egészségi állapotát és jólétét, valamint növeli a tojástermelést és a növekedési ütemet.
Használat:


Csomagolás és szállítás:

