Funkció:
- Teljes spektrumú világítást biztosít a beltéri zöldségek optimális növekedéséhez.
- Energiahatékony kialakítás-hosszabb világítást tesz lehetővé magas áramköltségek nélkül.
- Az állítható magasság és dőlésszög lehetővé teszi az egyéni elhelyezést és a növények optimális lefedését.
Specifikáció:
| Hatalom | 5W / 6W / 9W / 10W / 30W / 33W |
| Méret | 30 CM |
| Bemeneti feszültség | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Teljes spektrum |
| CRI | >80 |
| Fényhatékonyság | 140 lm/w 160 lm/w |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | IP65 |
|
Élettartam
|
50000
|
| Garancia | 5 év |
Részletes képek:



Magas színvisszaadási index, nincs videó villogás.
felhasználás:



Világítsa meg beltéri kertjét zöldségtermesztési fénnyel, és nézze meg, ahogy zöldje virágzik!
Rólunk:
A Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. egy jól ismert vállalat, amely csúcstechnológiás termékeket, köztük LED-es világítási termékeket tervez, fejleszt, gyárt és értékesít. Az üzem, ahol dolgozunk, 2010-ben nyílt meg Shenzhenben.
A címünk
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kína
E--mail

Árajánlatért forduljon hozzánk
Csomagolás és szállítás:

