Funkció:
1. Kiváló minőségű alumíniumötvözetből vagy műanyagból készült, jó hőelvezetéssel.
2.PC fedél égésgátló fokozat.
3. A növény igényei szerint halványítható.
Specifikáció:
| Hatalom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Méret | 30cm |
| Bemeneti feszültség | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| KVT | Teljes spektrum |
| CRI | >80 |
| Fényhatékonyság | 140lm/w 160lm/w |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | 1IP65 |
|
Élettartam
|
50000
|
| Garancia | 5 év |
Részletes képek:



Magas színvisszaadási index, nincs videó villogás.
felhasználás:



A növekedési fény teljes spektruma elősegítheti a növények növekedését.
Rólunk:


Csomagolás és szállítás:

GYIK:
1. Rendelhetek mintákat LED-lámpákból?
V: Igen, szívesen rendelünk mintákat a minőség tesztelésére és ellenőrzésére.
2. Mi a helyzet az átfutási idővel?
V: A mintavétel 3-5 napot vesz igénybe, a tömeggyártás 1-2 hetet vesz igénybe a rendelési mennyiségtől függően.
