Bevezetés

A termékek jellemzői

1. Vízálló csatlakozó és ház.
2. A Clear PC Cover egy antioxidáns, amely nagy fényáteresztő képességgel rendelkezik.

Termékleírás
| Hatalom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Méret | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Bemeneti feszültség | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Teljes spektrum |
| CRI | >80 |
| Fényhatékonyság | 140lm/w 160lm/w |
| Nyalábszög | 180 fok |
| Vízálló | 1IP65 |
|
Élettartam |
50000 |
| Garancia | 5 év |
Használat

Házi kertészkedés
Erkélyültetés: saláta, paradicsom, fűszernövények és más rövid{0}}ciklusú növények megvilágítják.
Zamatos/lombozatú növények: megakadályozzák a meddő növekedést és fenntartják az élénk színt (fokozott kék fénnyel).
Beltéri növény: pótolja az ablakfény hiányát, különösen alkalmas magas{0}}lakásokba.
Érintkezés

Kínai egyablakos LED-lámpagyár
Küldje el nekünk kérdését a LED-lámpákkal kapcsolatban, és tapasztalja meg vállalkozása vagy márkájának átalakító erejét. Prémium csomagolási megoldásainkkal javíthatja termékeit, bevonhatja ügyfeleit, és új lehetőségeket nyithat meg a növekedés és a siker felé a LED-világítási iparban.
